top of page
esm tło fb.jpg

INDYWIDUALNY TRENING EMS

logo ems białe tło_edited.jpg

TRENING EMS

Trening EMS, czyli trening ELEKTRYCZNEJ STYMULACJI MIĘŚNIOWEJ, to innowacyjna forma ćwiczeń wykorzystująca prądy elektryczne do stymulacji skurczów mięśni. Ten rodzaj treningu staje się coraz bardziej popularny w ostatnich latach ze względu na jego zdolność do zapewnienia treningu całego ciała przy minimalnym wysiłku i zaangażowaniu czasu. Trening EMS może być stosowany jako alternatywa lub uzupełnienie tradycyjnego podnoszenia ciężarów i ćwiczeń kardio dla osób poszukujących skuteczniejszego sposobu na utrzymanie formy i zdrowia.

Pierwszym krokiem w każdej sesji EMS jest ubranie w specjalny strój z elektrodami, które są połączone przewodami z samym urządzeniem. Prąd emitowany z tych elektrod stymuluje następnie mięśnie, powodując ich mimowolne skurcze, jak podczas normalnej aktywności fizycznej, ale bez rzeczywistego ruchu - pozwala to osiągnąć maksymalne rezultaty przy minimalnym wysiłku! Podczas każdej sesji można dostosować różne poziomy intensywności w zależności od intensywności treningu! 

 

Ogólnie rzecz biorąc, trening EMS zapewnia skuteczny sposób dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu w swoim codziennym życiu, ale nadal chcą jakiejś formy aktywności fizycznej bez poświęcania na nią dużych ilości energii każdego dnia – co czyni go idealnym wyborem każdy, kto chce szybko i skutecznie poprawić swój poziom sprawności! Ponadto wielu użytkowników czuje  pobudzenie już po jednej sesji; więc jeśli masz trudności ze znalezieniem motywacji, wstaniem, poruszaniem się, może spróbuj tego wyjątkowego ćwiczenia, spróbuj już dziś, zobacz, jaką różnicę czyni w życiu!

esm tło fb.jpg

TELEFON

882-144-882

Email 

Follow

  • Facebook just jump fitness
  • Instagram just jump fitness
bottom of page