GRAFIK

Doszkalaj się z nami na Mokotowie i Pradze Południe - Gocław lub trenuj w domu online z wynajętym sprzętem.
Pod grafikiem znajdziesz opis który ułatwi Tobie wybór zajęć

JUST JUMP FITNESS MOKOTÓW

PONIEDZIAŁEK - 17:00      ADAM

                              SEKCJA  BUNGEE

                      GRUPA PODSTAWOWA

 

PONIEDZIAŁEK - 18:00   PAULINA K.

                          SEKCJA  JUST PUMP

PONIEDZIAŁEK - 19:05   PAULINA K.

         SEKCJA  TRAMPOLINY TABATA

WTOREK - 18:00             AGNIESZKA

                            SEKCJA BODY BALL

WTOREK - 19:05             AGNIESZKA

                          SEKCJA TRAMPOLINY

                   RÓWNIEŻ LIVE ONLINE !!!

WTOREK - 20:10             AGNIESZKA

                       SEKCJA  AERIAL  JOGA

ŚRODA - 18:00                MAŁGOSIA

                                SEKCJA  BUNGEE

    GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA

ŚRODA -  19:05               AGNIESZKA  

                         SEKCJA TRAMPOLINY

CZWARTEK - 18:00          PAULINA K.

                          SEKCJA JUST PUMP

CZWARTEK - 19:05          PAULINA K.

                       SEKCJA  TRAMPOLINY

                   RÓWNIEŻ LIVE ONLINE !!!

CZWARTEK - 20:10          PAULINA K.

                 TRENING FUNKCJONALNY

PIĄTEK - 17:00                  ADAM

                                SEKCJA  BUNGEE

                         GRUPA PODSTAWOWA

                  ruszają od 22 października

SOBOTA - 9:00                MAŁGOSIA

                                SEKCJA  BUNGEE

                                        GRUPA OPEN

SOBOTA - 10:05         AGNIESZKA

                           SEKCJA TRAMPOLIN

 

SOBOTA - 11:10         AGNIESZKA 

                        SEKCJA AERIAL  JOGA                                 

JUST JUMP FITNESS PRAGA PŁD - GOCŁAW

ZAJĘCIA OBECNIE ODBYWAJĄ SIĘ NA ul. BORA KOMOROWSKIEGO 40 WARSZAWA

 

WTOREK    - 19:30             AGATA

                          SEKCJA  TRAMPOLIN

 

CZWARTEK - 19:30              AGNIESZKA

                              SEKCJA  TRAMPOLIN

            

JUST JUMP FITNESS  TARGóWEK

 

ZAJĘCIA  ZAWIESZONE NA  TARGÓWKU

Zapraszamy do wynajęcia sprzętu i  zajęć online .

OPIS SEKCJI - ZAJĘĆ SPORTOWYCH W JUST JUMP FITNESS

JUST TRX - Zajęcia z wykorzystaniem specjalnych taśm, które bazują na pracy z ciężarem własnego ciała. Różne warianty ćwiczeń wykonywanych przy użyciu taśm TRX, sprawiają, że podczas treningu angażowane są wszystkie partie mięśniowe, przez co poprawiamy swoją siłę, równowagę, wytrzymałość i stabilność. Zajęcia dedykowane dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

BUNGEE FITNESS – to innowacyjny trening połączony ze świetna zabawą. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń przy pomocy elastycznej liny bungee.
Doskonała zabawa i niezły wycisk w jednym. Podczas treningu pracują dosłownie wszystkie partie ciała, a szczególnie gorset mięśniowy stabilizujący kręgosłup.

JUST PUMP – sztangi - zajęcia przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, prowadzone z użyciem specjalnie przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Zmiana obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych grup mięśniowych oraz indywidualnej siły uczestnika. Zajęcia wpływają na utratę tkanki tłuszczowej, wzmacniają ciało oraz wydolność.  Efektem jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozbudowania mięśni. Zajęcia przeznaczone dla każdego.

BODY BALL - Zajęcia zawierające ćwiczenia z użyciem dużych piłek. Fitball to poprawa koordynacji całego ciała oraz wzmacnianie głębokich partii mięśni. Trening wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe i pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów pracy nad ciałem dzięki niestabilnej powierzchni piłki, która u uczestników wymusza świadomą pracę, technikę i szukanie balansu ciała. Trening z piłką to połączenie elementów wzmacniających mięśnie, korekcyjnych, stabilizujących i odciążających stawy kręgosłupa. Celem zajęć jest wzmocnienie głębokich mięśni ciała odpowiedzialnych za sylwetkę i wyprostowaną postawę. Trening dla wszystkich.

AERIAL JOGApołączenie jogi, elementów fitness i akrobatyki za pomocą elastycznej chusty (hamaka), który jest podwieszony do sufitu. Hamak ma za zadanie odciążyć stawy osoby ćwiczącej i pomóc jej się otworzyć – poczuć specyficzną lekkość ciała i umysłu. Zajęcia pomagają rozgrzać i rozciągnąć ciało, a elementy akrobatyki dodatkowo je wzmacniają. Wykonywanie asan w powietrzu odrywa nas od codzienności, oczyszcza umysł, poprawia krążenie. Masujące ćwiczenia na hamaku wpływają na lepszą pracę naszych organów wewnętrznych. Jest to idealny trening relaksacyjny przy odrobienie zabawy i ćwiczeń akrobatycznych.

 

AERIAL FITNESS – połączenie jogi, elementów fitness i akrobatyki za pomocą elastycznej chusty (hamaka), który jest podwieszony do sufitu. Zajęcia aerial fitness są bardzo zbliżone do zajęć z aerial jogi (patrz opis) - tylko w swojej części zawierają więcej ćwiczeń wzmacniających oraz bardziej dynamiczne zmiany. Zajęcia te idealnie rozciągają, wzmacniają, ale także relaksują ciało oraz umysł. Zajęcia polecane są dla każdego.

 

TRAMPOLINY - Fitness na trampolinach to innowacyjny trening który łączy w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Jest to specjalnie opracowany system treningowy, składający się ćwiczeń zaczerpniętych z innych dyscyplin sportu. Dominują tu szybkie skoki oraz dynamiczne biegi w miejscu. Nie zabraknie tu też ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągania. Zajęcia na trampolinie wzmacniają i kształtują sylwetkę,poprawiają kondycję, są idealne dla osób chcących zgubić nadmierną masę ciała. Na jednych zajęciach można spalić aż 800kcal - 1000kcal. Mimo wysokiej intensywności trening jest polecany każdemu, gdyż nie obciąża stawów.